Welcome

Nie že by som potrebovala byť strašne "cool" blogerka, na aké sa hrá drvivá väčšina ostatných, ale strašne rada pokukávam po ostatných, čo majú na sebe, či im ladia doplnky, atď. . Keďže som asi pred mesiacom dostala foťák ( zatiaľ len kompakt od Nikon-u ), je to dobrá zámienka pridať prvý článok a začať tak oficiálne blogovať.

Dúfam, že aj popri mojom pracovnom vyťažení budem zvládať viesť tento blog zodpovedne. Každopádne mám v pláne zdieľať tu svoje outfity, oblečenie /new in, úlovky zo zliav, ... /, inšpiráciu, beauty tipy, recenzie, rôzne nápady a DIY. 
Majte sa krásne,
Bea.

Share this:

CONVERSATION

1 comments:

  1. Super že si sa rozhodla blogovať.:) Teším sa na tvoje ďalšie príspevky:)

    OdpovedaťOdstrániť